Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Szybkość ładowania się stron

Szybkość ładowania się stron - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)


Wiem, że narzekacie na szybkość ładowania się stron. Jest to wina wolnego serwera, na którym znajdują się pliki stronki. Trudno jednak wymagać czegoś więcej od darmowej usługi. Nie mam żadnych korzyści z prowadzenia stronki, ponieważ robię to tylko dla Was wszystkich, którzy to czytacie. Nie umieszczam żadnych reklam na stronie, ponieważ uważam, że komercjalizacji mamy za dużo w internecie i już nią dosłownie wymio...
 
Strony najszybciej będą ładowały się późną porą lub odwrotnie - bardzo wczesną porą ! Wtedy zapewniam Was - śmigają, aż miło !

Śmieszą (drażni bardzo) mnie również tak rozpowszechnione wśród pseudo-webmasterów zabiegi zabezpieczania swoich stron przed kopiowaniem tekstów/grafik. Dlaczego? Ponieważ mam w domu modem (szok, co nie?), często wyłączam ładowanie grafiki w przeglądarce. Wchodzę na daną zabezpieczoną www, klikam prawym przyciskiem na ciekawym dla mnie obrazku (nie załadowanym) i chcę wybrać z menu "pokaż obraz", ale zamiast tego menu pokazuje się np. "spadaj frajerze - nie możesz kopiować mojej strony" i to mnie właśnie denerwuje! Jest wiele metod obejścia tego błahego triku przez zastosowanie np. przeglądarki Opery (opisze w najbliższym czasie). Uważam, że jeżeli człowiek wymyślił nawet najtrudniejsze zabezpieczenie niby nie do złamania, to również człowiek potrafi je złamać! (to tylko kwestia czasu)

Moja stronka potrzebuje 150-200Mb miejsca na serwerze. A niestety piwko.pl jest jedynym darmowym serwerem, który te wymogi spełnia! (ale jest wolny) Nie czerpię żadnych zysków z prowadzenia strony (poza Waszą wdzięcznością, oczywiście). Jeżeli jednak ktoś miałby szybki serwer do oddania bez żadnych zobowiązań to polecam się (chętnie go wykorzystam) lub jeśli ktoś ma nadmiar żywej gotówki (ok. 100 zł) to też chętnie skorzystam !

U mnie wszystko jest za free !

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: