Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Czy Portal24h.pl popiera protest w sprawie ACTA?

Czy Portal24h.pl popiera protest w sprawie ACTA? - 2.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

support portal24hWiele polskich portali internetowych przyłączyło się do "protestu" w sprawie ACTA. Rzekomy protest zapoczątkowały nielegalne ataki hackerskie na strony rządowe Rzeczpospolitej Polskiej. Przyłączenie się do takiego protestu jaki został rozpoczęty, byłoby jednocześnie zgodą na łamanie obowiązującego prawa. Portal24h.pl nie pochwala łamania prawa i nie zamierza przyłączać się do tego protestu w takiej formie w jakiej został zapoczątkowany.

Portal24h.pl popiera szeroko rozumianą wolność, która obowiązuje na świecie i internecie, pod warunkiem, że jest ona zgodna z obowiązującym prawem, a "wolność" jaką promują hackerzy grupy "Anonymus" i inni którzy dokonali ostatnich przestępstw, "wolność" ta zgodna z prawem NIE jest. Nie może być przyzwolenia na wolność do popełniania przestępstw!

Jednocześnie Portal24h.pl bardzo niepokoją pewne zapiski ACTA, które w znaczny sposób mogą ograniczyć swobodę jaką oferuje internet w dzisiejszej postaci.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: