Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Zgarnij grę Might & Magic Heroes VI lub inne gadżety!

Zgarnij grę Might & Magic Heroes VI lub inne gadżety! - 4.8 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Might-&-Magic-Heroes-VI-box 300.jpgKonkurs został zakończony!
Wspólnie z firmą Ubisoft Polska mamy dla Was jeszcze gorącą, bo wydana dzisiaj grę Might & Magic: Heroes VI oraz dodatkowe nagrody w postaci fajnej torby na ramię i kubka. Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na 3 proste pytania konkursowe, aby zgarnąć jedną z tych świetnych nagród!

Oto 3 pytania konkursowe:

1. Historia gry Might & Magic: Heroes VI rozpoczyna się:

a) 400 lat p. n .e
b) 400 lat przed wydarzeniami z piątej części serii
c) jest kontynuacją historii przedstawionej w pierwszej części serii
2. W edycji kolekcjonerskiej gry Might & Magic: Heroes VI znajduje się:

a) kilof górnika
b) miecz samuraja
c) metalowy pierścień Przystani
3. Siedmiogród w grze Might & Magic: Heroes VI to:

a) państwo czarodziejów
b) państwo cyklopów
c) państwo elfów

Odpowiedzi należy przesłać do 21 października 2011 r. na adres email: webmaster.portal24h(małpa)gmail.com

Fundatorem nagród jest firma Ubisoft Polska.

W dalszej części newsa znajduje się Regulamin konkursu....

Regulamin konkursu

1. Konkurs organizowany jest przez serwis Portal24h.pl (dalej zwane „organizatorem”), we współpracy z Ubisoft.

2.

2.1. Uczestnikiem konkursu jest każdy, kto do północy dnia 21 października 2011 r. wyśle na adres webmaster.portal24h(małpa)gmail.com e­mail zawierający imię, nazwisko oraz odpowiedzi na pytania konkursowe, potwierdzając w ten sposób udział w konkursie.

2.2. Odpowiedzi na pytania nadsyłane w sposób inny niż w pkt. 2 ust. 1 niniejszego regulaminu nie będą uwzględniane. Nie będą również uwzględniane odpowiedzi, które nie dotarły do organizatora, lub dotarły po dniu 21 października 2011 r.

2.3. Każdy uczestnik konkursu ma prawo wysłać tylko jeden e­mail z treścią określoną w pkt. 2 ust. 1 niniejszego regulaminu. Kolejne e­maile nie będą uwzględniane.

 

3. Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest do posiadania aktywnej skrzynki pocztowej, w celu komunikowania się z organizatorem.

4. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w zakresie związanym z przeprowadzeniem konkursu.

5. Główną nagrodą w konkursie jest kopia gry Might & Magic: Heroes VI w wersji podstawowej. Nagrodami dodatkowymi są: torba na ramię, kubek.

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestników konkursu nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej. Podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

7. Zadaniem uczestników konkursu jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe opublikowane na łamach serwisu Portal24h.pl.

8. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która do północy dnia 21 października 2011 r. nadeśle na adres określony w pkt. 2 niniejszego regulaminu e­mail zawierający największą ilość prawidłowych odpowiedzi. W przypadku, jeżeli największa ilość odpowiedzi zostanie udzielona przez więcej niż jednego uczestnika konkursu, zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze losowania pomiędzy tymi uczestnikami.

9. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zaakceptowanie wszystkich zasad określonych w niniejszym regulaminie. Organizator może wykluczyć uczestnika z udziału w konkursie w przypadku naruszenia przez uczestnika postanowień niniejszego regulaminu.

10. Informacja o wynikach konkursu opublikowana zostanie na łamach serwisu w dniu 22 października 2011 r.

11. Nagrody zostaną wysłane przez agencję Digital PR. Uczestnicy konkursu, którym przysługuje nagroda, zobowiązują się do podania organizatorowi adresu, na który należy wysłać nagrodę, pod rygorem odebrania prawa do nagrody. Zwycięzca konkursu zobowiązuje się do umieszczenia na łamach serwisu Portal24h.pl swoich wrażeń z gry Might and Magic: Heroes VI w formie krótkiej recenzji, najpóźniej miesiąc po otrzymaniu gry.

12. Nagroda może zostać przyznana jedynie osobie, która spełni wszystkie warunki konkursu. Uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: