Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowy Rok 2004 !!!

Nowy Rok 2004 !!! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

dancingbabeNadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy Ci >>Maciek<< W 2004 roku życzę Tobie ognia w kroku, rwania dupek gdzieś na boku, byś w sobotę i w niedziele topił ptaszka w innym ciele.
 
 Czas podsumować moją działalność na tej stronce. Pierwszego newsa napisałem 25 sierpnia 2003 roku i od tamtej pory osiągnąłem wynik ponad 13,5 tysiąca odwiedzin ! Co myślę, że jest znakomitym wynikiem jak na gościa, który nie zna nawet podstaw HTMLa!
 
 
 
 Wielu z Was bawić się będzie aż do późnych godzin porannych... A wiadomo, że po dużych ilościach "napojów" chce się od razu do... No właśnie ! Macie tutaj w prezencie trening (grę) . Spróbujcie trafić po 4 piwach !  A i jeszcze jedno duuuże piwo !
 
 W dziale "sms" macie gotowe życzenia noworoczne do wysłania przez darmowa bramka sms !

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: