Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Już 6 długich lat!!!

Już 6 długich lat!!! - 5.0 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
6 urodziny
Tak, już ponad 6 lat Portal24h.pl jest z Wami w sieci! Dokładnie dnia 23 sierpnia 2003 r. pojawiła się w sieci skromna wtedy stronka w celu zaprezentowania światu jednego spolszczenia. do pewnej gry. Czy pamiętacie jakie to było spolszczenie? Jeżeli wiecie to napiszcie tytuł gry w komentarzu pod newsem ;) Przez ten czas obserwowaliśmy upadek wielu popularnych serwisów, ale powstawało też kilka ciekawych (m.in. YouTube). W międzyczasie powstało nasze Forum Dyskusyjne. Prześledźmy kolejne zmiany designu naszego vortalu:

Photobucket ->Photobucket ->Photobucket ->Photobucket->Photobucket

Od samego początku tematem przewodnim naszego vortalu były spolszczenia do gier. Jednak możemy pochwalić się też dużą bazą recenzji gier, powstałych dzięki Waszemu zaangażowaniu. Promujemy też legalne, ciekawe gry oraz posiadamy dość rozbudowaną kolekcję gier w wersji demo. Warto zwrócić też uwagę na pokaźny zbiór najlepszych programów komputerowych.

Krótko zobaczmy co przez ten dłuuugi czas zdołaliśmy Wam zaproponować:
77 - Waszych Recenzji Gier
417 - newsów o Nowościach na Vortalu
315 - newsów o Nowinkach Internetowych
548 - Spolszczeń do Gier
750 - Gier Online
61 - Gier do pobrania w pełnych wersjach
106 - Programów do pobrania
62 - Dem Gier do pobrania
534 - Zabawnych zdjęć
82 - Śmiesznych Filmików do obejrzenia
70 - Śmiesznych mp3
250 - Tapet na Pulpit
3789 - Tapet MMS
Wszystkie pliki i artykuły skomentowaliście łącznie już ponad 2500 razy!
Z dokładniejszą historią vortalu można zapoznać się na podstronie O stronie.

Obiecujemy, że będziemy nadal pracować nad rozwojem w gruncie rzeczy Waszego vortalu, tak aby był on jeszcze bardziej atrakcyjny. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie! Doskonale zdajemy sobie sprawę z niedociągnięc, jakie miały miejsca w przez te wszystkie lata i jesteśmy wdzięczni za konstruktywną krytykę i wsparcie. Następne 6 lat będzie jeszcze lepsze, przyrzekamy!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: