Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Okrągła liczba odwiedzin

Okrągła liczba odwiedzin - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)


Dnia 28 września 2005 roku została przekroczona przez Was ogromna liczba odwiedzin 10 mln, co zajęło Wam dokładnie 764 dni. Co mnie bardzo cieszy i zachęca do dalszego rozwoju strony.
 
 Mam zamiar stworzyć nowy dział, który zawierałby Wasze poradniki, artykuły, instrukcje itp. na temat używania różnych programów i systemu Windows. Ze względu na przeciętny wiek użytkowników odwiedzających stronę (są też baaardzo początkujący internauci) uważam, że teksty nie musiałby stać na bardzo zaawansowanym poziomie. Moje pomysły na przykładowe tematy to np.: instalacja i obsługa przeglądarki Opera/Firefox; zakładanie konta email i obsługa programu pocztowego The Bat!, posługiwanie menedżerem plików Total Commander; tworzenie/rozpakowywanie archiwów rar itp. Teksty muszą być tylko i wyłącznie Twoją własnością (wszystkie kopiowanie natychmiast wytropię). Więc jeżeli chcesz, żeby Twoje teksty czytało tysiące osób zapraszam do kontaktu ze mną.
 
Na koniec newsa polecam super śmieszne filmiki dvix

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: