Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

EURO 2008: Przegrana Polski podczas treningu z rezerwami Chorwacji

EURO 2008: Przegrana Polski podczas treningu z rezerwami Chorwacji - 4.7 out of 5 based on 9 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
euro_2008_znaczek.jpgWyniki wczorajszych meczów:
SWITurcja - CzechyCZE3:2 (0:1)
PORSzwajcaria - PortugugaliaTUR2:0 (0:0)
Turcja przegrywając przez większą część spotkania zdołała wyrównać i zdobyć przewagę bramkową w ostatnich minutach gry i tym samym wyeliminowała z turnieju reprezentację Czech. Była to ogromna niespodzianka... dla Czechów!

Wyniki dzisiejszych meczów:
SWIAustria - NiemcyCZE0:1 (0:0)
PORPolska - ChorwacjaTUR0:1 (0:0)
Wyraźnie widać z dwóch poniższych wyników, że "cudów nie było". Polska reprezentacja grająca, nie oszukując się nawzajem NAJGORZEJ ze wszystkich drużyn na mundialu nie zdołała wygrać z REZERWAMI Chorwacji. Za 2 lata na następnym wielkim turnieju będzie podobnie, jeżeli nie będzie w przeciągu kilku następnych miesięcy rewolucji w polskim PZPN-ie. Czas skończyć z korupcją i układami...

Już została wygenerowana punktacja w TYPERZE za dzisiejsze mecze. Jeżeli byłby jakiś błąd we wprowadzonych wynikach spotkań to prosimy o "cynk" ;)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: