Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Xfce 4.2.4 wydane

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlocka Ukazała się kolejna stabilna wersja szybkiego środowiska graficznego Xfce bazującego na bibliotekach GTK+.
To wydanie jest przypuszczalnie ostatnim z serii 4.2, które przestaje być rozwijane. Wersja 4.2.4 zawiera wiele poprawek przeniesionych z najnowszej gałęzi rozwojowej. Na stronie producenta nie umieszczono jeszcze szczegółowych informacji na temat wprowadzonych zmian. Wszystkich zainteresowanych informacjami na temat tego środowiska graficznego odsyłamy do strony projektu. Wszyscy zainteresowani uaktualnieniem Xfce do najnowszej stabilnej gałęzi mogą pobrać paczki w postaci skompresowanych archiwów .tar.gz z repozytoriów SourceForge. Dostępny jest również graficzny instalator (19 MB), który można pobrać z serwera środowiska Xfce.

Źródło: Xfce

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: