Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Zobacz co robi dziecko

Zobacz co robi dziecko - 1.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlocka Na targach CES 2007 w Las Vegas, firma Techwall Electronics zaprezentowała nowy zestaw do monitoringu dzieci, który wśród podobnych produktów na rynku wyróżnia się nie tylko dodatkowym wyposażeniem, ale również obudową.
Nowy produkt składa się z dwóch komponentów – nadajnika i odbiornika. W przeciwieństwie do większości sprzedawanych zestawów do monitoringu dzieci, posiada kamerę wideo, która przekazuje do odbiornika obraz z pokoju, w którym przebywają maluchy. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco nie tylko słyszeć, ale również podglądać, co aktualnie robią ich pociechy.

Jak zapowiada producent, urządzenie jest już dystrybuowane w Europie i być może niedługo pojawi się również w Stanach Zjednoczonych. Cena nowego zestawu do monitoringu dzieci nie została podana.

Źródło: 4press

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: