Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

MS Office 2008 jeszcze w tym roku

MS Office 2008 jeszcze w tym roku - 3.5 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierMicrosoft przy okazji Macworld Conference & Expo 2007 zapowiada na drugę połowę b.r. nową edycję pakietu Microsoft Office dla Mac OS. Wersja 2008 zastąpi Microsoft Office 2004 for Mac, w skład którego wchodzą: Entourage (odpowiednik MS Outlook), Word, Excel, PowerPoint oraz Messenger.
Nowa wersja pakietu będzie uniwersalna, będzie można ją uruchomić zarówno na komputerach bazujących na procesorach Intel oraz PowerPC. W wersji 2008 postawiono bardzo duży nacisk na kompatybilność z PC oraz na wygodę i szybkość pracy, którą zapewnić ma nowy interfejs użytkownika, inny niż znany z MS Office 2007. Natomiast tak jak w przypadku wersji 2007 również w wersji Mac bazowym formatem będzie Office Open XML. Ceny pakietu nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, jednak prawdopodobnie nie będą odbiegały od obecnych na wersję 2004. Więcej na temat Office dla Mac oraz perspektyw działalności Microsoft pod kątem Mac OS przeczytać znaleźć można w wywiadzie udzielonym podczas Macworld Conference & Expo 2007 przez Roz Ho, szefową Macintosh Business Unit w Microsoft.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: