Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

CrossOver 6.0 już jest

CrossOver 6.0 już jest - 4.5 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierFirma CodeWeavers zakończyła prace nad szóstą już wersją aplikacji CrossOver przeznaczonej do uruchamiania aplikacji i gier stworzonych na platformę Windows na systemach Linux i MacOS.
Wraz z pojawieniem się wersji dla systemu MacOS uległa również zmiana nazwy aplikacji z CrossOver Office na CrossOver Linux, CrossOver Mac i CrossOver Server. Wsród zmian oferowanych w wersji 6.0 znajdziemy między innymi obsługę nowych aplikacji w tym Flash Player 9, Quicktime 7, Outlook, Visio oraz gier takich jak Half-Life, Half-Life 2, Counter-Strike czy Counter-Strike: Source. Pełna lista przetestowanych programów współdziałających z CrossOver znajduje się na stronie producenta, tam również znajdziemy changelog aplikacji. Jak zapewnia Jeremy White, prezes firmy CodeWeavers, Inc. CrossOver 6.0 jest ważnym krokiem na przód w rozwoju Wine. W porównaniu z piątą wersją aplikacja sprawuje się teraz bardziej wydajnie co powinni zauważyć wszyscy użytkownicy. Programiści zapowiadają również wprowadzenie w tym roku wiele zmian związanych z poprawieniem kompatybilności z większą ilością gier i aplikacji. Najnowszą stabilną wersję aplikacji CrossOver 6.0 przeznaczonej dla MacOS i Linuksa można pobrać ze strony producenta.

Źródło: CodeWeavers

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: