Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Załóż darmowe konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

eyeOS - system w przeglądarce!

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlocka Ukazała się kolejna wersja internetowego systemu operacyjnego (Web OS) o otwartych źródłach, który można uruchomić z dowolnego miejsca na świecie z poziomu przeglądarki internetowej - eyeOS.
Jak na system operacyjny przystało eyeOS w wersji podstawowej wyposażony jest w kilka aplikacji. Wśród nich znajdziemy między innymi przeglądarkę internetową, czytnik RSS, menadżer plików, kalendarz, kalkulator i edytor tekstu. Nie ogranicza to jednak funkcjonalności systemu, ponieważ bez problemu można doinstalować kolejne programy. Na specjalnie przygotowanej stronie udostępnione są aplikacje umieszczone w kilku kategoriach (Internet, Multimedia, Biuro, Bezpieczeństwo, Widżety i Gry), które mogą poszerzyć system o takie narzędzia jak komunikator internetowy, klient FTP, przeglądarka map Google, odtwarzacz plików multimedialnych, edytor HTML czy czytnik plików PDF. Dostępne są również gry urozmaicające spędzanie czasu podczas ściągania plików. eyeOS to nie tylko aplikacje, ale również skórki i tapety, które pozwolą dopasować system każdemu do swoich indywidualnych potrzeb. Przykładowe grafiki zmieniające eyeOS w MacOS czy Linuksa dostępne są do pobrania z eyeLook. Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem możliwości systemu eyeOS 0.9.3-5 odsyłamy do dema dostępnego online. Na stronie projektu możliwe jest przeprowadzenie bezpłatnej rejestracji, po której otrzymamy dostęp do własnych ustawień systemu i obsługi eyeOS z poziomu telefonu komórkowego.

Źródło: eyeOS

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie:

Sonda

Używasz antywirusa?

Tak - 74.8%
Nie - 9%
Czasami uruchamiam - 6.7%
Że co? Robię manicure i pedicure - 9.5%
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się