Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

GNOME 2.17.4

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
linux2 Ukazała się kolejna testowa wersja środowiska graficznego GNOME (GNU Network Object Model Environment) opartego na systemie X Window System oraz widgetach GTK+ i GDK.
Lista zmian w najnowszej wersja środowiska GNOME jest bardzo owocna. Programiści skupili się przede wszystkim na poprawieniu błędów w aplikacjach wchodzących w jego skład. Aktualizacji doczekały się miedzy innymi takie programy jak evince, file-roller, epiphany czy evolution. To wydanie oferuje również wiele istotnych poprawek w pakiecie gier oferowanych przez GNOMA. Pełna lista zaktualizowanych programów oraz spis wprowadzonych zmian w wersji 2.17.4 dostępny jest w liście nowości dostępnej na serwerach projektu.

Aktualnie rozwojowe wydanie GNOME przeznaczone jest dla zaawansowanych użytkowników, szczegółowe informacje oraz źródła do samodzielnej kompilacji dostępne są na stronie projektu.

Źródło: GNOME

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: