Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Prezydent o dziennikarce: Ta małpa w czerwonym

Prezydent o dziennikarce: Ta małpa w czerwonym - 3.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlockaKompromitacja prezydenta Kaczyńskiego na konferencji prasowej. Bracia Kaczyńscy nie radzą sobie z dziennikarzami, którzy zadają zbyt trudne pytania. Szczególnie jeżeli dotyczą one „taniego państwa”, uczciwości, sprawiedliwości, budżetu, Jacka Kurskiego i tym podobnych „śliskich” tematów. Zdecydowanie negatywny stosunek do dziennikarzy zademonstrował prezydent Kaczyński w czasie spotkania w Brukseli – zasugerował on swojemu ministrowi, że odpowie na jeszcze jedno pytanie ale „nie od tej małpy w czerwonym”.
Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że “małpa w czerwonym” to Inga Rosińska z TVN24. Nie jest najgorsze to, że naszemu prezydentowi coś się "wyrwało" najgorsze jest jednak to, iż NIE przeprosił dziennikarki tylko próbował się tłumaczyć. Podczas tej samej konferencji prezydent miał również problemy natury językowej. Gdy tłumaczka słowo holenderski przetłumaczyła jako “dutch”, prezydent bardzo się zdziwił: „A nie Netherland?”.

Na podstawie: RMF FM (Gazeta)

Wersja wideo z onetu
Wersja audio z Radia Zet

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: