Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Firma Palit strategicznym klientem Nvidii

Firma Palit strategicznym klientem Nvidii - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

nvidia Wielu użytkowników sprzętu komputerowego zastanawiało się z pewnością, co wpływa na niskie ceny układów graficznych firmy Palit, mimo tego, że są produkowane w oparciu o komponenty marki Nvidia. Jak podają zestawienia finansowe, rozwijająca się firma Palit jest najważniejszym klientem Nvidii.

Budująca dopiero swoją pozycję na rynku producentów komputerowych, firma jako jedyna spośród klientów Nvidii ma możliwość zakupienia układów tej marki bez wbudowanego nośnika pamięci, w który zaopatruje się u innych producentów. Takie zestawienie komponentów ma znaczny wpływ na obniżenie ceny układów graficznych dystrybuowanych przez firmę Palit.

Produkty firmy Palit zyskują coraz większe rzesze zwolenników, co wpływa na rozwój firmy i zdobywanie coraz to nowych rynków zagranicznych.

Źródło: The Inquirer

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: