Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Szybki nośnik DRAM

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

hdd Południowokoreańska firma Hynix poinformowała o wyprodukowaniu najszybszego i najmniejszego mobilnego nośnika pamięci operacyjnej DRAM o pojemności 512 Mb.Nowy układ pracuje z częstotliwością 200MHz i przetwarza dane z szybkością 1,6 GB/s, co w zestawieniu z podobnymi produktami stanowi 150 procent.

Nośnik posiada wymiary 8x10 mm, co pozwala umieścić go na pozycji lidera w dziedzinie miniaturyzacji tego typu układów. Produkt jest opracowany z myślą o telefonach komórkowych trzeciej generacji, w których różnorodność aplikacji multimedialnych wymaga większej sprawności działania poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

Firma Hynix zapowiada wprowadzenie na rynek również hybrydy nośników DRAM i NAND o pojemności 512 Mb, przeznaczonej do wyjątkowo cienkich telefonów.

Źródło: Forbes

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: