Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowe linie telefonów Toshiba

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

telkomFirma Toshiba zaprezentowała dwie nowe linie telefonów komórkowych. Telefony TS32 o prostym i eleganckim wyglądzie oraz serię TX80, łączącą nowoczesny design z funkcjonalnością technologii 3G.

Telefon TS32 firmy Toshiba należy do grupy najcieńszych urządzeń tego typu. Jego grubość wynosi zaledwie 10,3 mm. Urządzenie współpracuje z trzema zakresami GSM oraz wyposażone zostało w 1,9-calowy wyświetlacz, moduł Bluetooth 1.2 oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości obrazu 1,3 milionów pikseli.

Charakterystyczną cechą drugiego typu zaprezentowanych przez firmę Toshiba telefonów - TX80, jest zgodność z technologią 3G. Produkty z tej serii posiadają 40MB zintegrowanej pamięci, 2,4-calowy wyświetlacz oraz 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny. Jak zapewnia producent, bateria zapewnia 5 godzin rozmów oraz 3 godziny korzystania z aplikacji oferowanych przez technologię 3G.

Obydwa typy telefonów już niedługo będą dostępne na koreańskim rynku. Producent nie podaje żadnych szczegółów na ten temat.

Źródło: The Register

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: