Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Ameryka zabiera Korei swoje gadżety

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
sitesRząd USA wydał oświadczenie, zakazujące eksportu odtwarzaczy multimedialnych iPod produkowanych przez firmę Apple, których miłośnikiem jest głównodowodzący północnokoreańskiej armii oraz przywódca tego kraju - Kim Dzong Il.
Kroki, jakie zdecydował się podjąć amerykański rząd mają dać do zrozumienia, że USA nie zaprzestanie starań mających na celu wymuszenie na "Drogim Przywódcy" rezygnacji z prób nuklearnych i dalszego zbrojenia kraju.

Rząd USA nie bez przyczyny zakazał eksportu do Korei Północnej właśnie odtwarzaczy iPod. Według doniesień amerykańskiego wywiadu, głównodowodzący armii północnokoreańskiej jest wielkim miłośnikiem tych gadżetów.

Czarna lista, sporządzona przez władze amerykańskie, zawiera także Cognac, zegarki Rolex, cygara, samochody, motory Harley Davidson i jest wciąż poszerzana o kolejne pozycje, których deficyt może sprowokować przewodniczącego partii Kim Dzong Ila.

Żródło: 4press

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: