Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Dotykowe stoły do gier

Dotykowe stoły do gier - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gry do pobraniaNa jednej z wystaw w londyńskiej Rabih Hage Gallery zaprezentowano dwa stoły, których blaty wykonane są ze specjalnego rodzaju panelu dotykowego, dzięki któremu, po włączeniu odpowiedniego przycisku, zamieniają się w maszyny do gier.
Dzięki zastosowaniu technologii iluminacji, zaprezentowane stoły do gier mogą stać się doskonałym centrum rozrywki domowych przyjęć lub bankietów. Do wyboru mamy stół do gry w ping-ponga oraz stół do ruletki. Pierwszy z nich o nazwie Pong Table jest matrycą, złożoną z 2500 diod LED oraz dwóch paneli dotykowych działających na podobnej zasadzie, jak te w laptopach. Drugi stół, zaprojektowany na wzór najnowszych trendów angielskich kasyn, dzięki odpowiedniej grze świateł, imituje prawdziwą grę w ruletkę.

Producent nie podaje na razie żadnych informacji o dostępności produktu oraz jego cenie.

Źródło: 4Press

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: