Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Listonosza na szybko

Listonosza na szybko - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Jak donosi"Rzeczpospolita" nowe firmy pocztowe, które pojawiły na przestrzeni ostatnich tygodni, potrzebują natychmiast nowych pracowników gdyż nie są w stanie obsłużyć przy pomocy aktualnej liczby. Firma InPost która chciała by objąć aktualna pozycje Poczty Polskiej, nie nadąża już z obsługą interesantów z dwóch powodów: za mało punktów obsługi klienta i za mało Listonoszy. W ciągu ostatnich 10 dni zatrudnili 150 osób ale powinno być od 350 do 850 osób więcej. Skąd to bum? Odpowiedź jest prosta,
listonosze dostaną więcej pieniędzy w nowych firmach bo one muszą się bardzo starać o nowych klientów. Ale wszystkie informacje wskazują na to że nie będzie to trudne, niektóre korporacje już zapowiedziały sprawy w sądzie i zerwanie umów z Pocztą Polską gdyż ta nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Należy jednak poczekać na wyniki negocjacji z pocztowcami ale jedno jest pewne:Poczta musi się bardzo starać aby ta sytuacja się nie powtórzyła bo rynek jest bezlitosny i nawet taki gigant jak Poczta Polska może łatwo stracić swoja pozycje.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: