Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Dokładny system Siemensa

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
newsboxSystem bezpieczeństwa Sistore opracowany przez firmę Siemens nie tylko monitoruje chroniony obszar, ale również potrafi wychwycić poszukiwaną lub nieznaną osobę, rozpoznając ją po sposobie poruszania się.
Nietypowe funkcje systemu Sistore umożliwił specjalnie opracowany algorytm, dzięki któremu system zapamiętuje sposób poruszania się osób uprawnionych do wstępu na chroniony teren oraz automatycznie rozpoznaje intruza. Nieznana postać jest śledzona przez kamery, a system informuje bazę o włamaniu lub uruchamia alarm.

Przeprowadzone testy dowiodły, że system Sistore jest nie tylko dokładniejszy, ale także wydajniejszy od spostrzegawczości człowieka. Rozwiązanie firmy Siemens analizuje jednocześnie obraz przekazywany z wielu kamer i robi to z jednakową efektywnością przez wiele godzin.

Pierwsza instalacja systemu Sistore będzie miała miejsce na targach The Asian Games 2006 w Doha w grudniu. Chroniony obszar będzie monitorowany przez 1300 kamer.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: