Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Microsoft rozpoczyna prace nad Internet Explorerem 8

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Microsoft nie robi długich przerw między wydaniami przeglądarki Internet Explorer i zabiera się do projektowania kolejnej wersji.
W ciągu kilku dni w witrynie Connect pojawi się ankieta dotycząca nowej bety. Na podstawie udzielonych odpowiedzi zostanie wybrana pierwsza grupa osób. Nie będą to jednak jeszcze testerzy bowiem chodzi o wczesną fazę, gdy zgłaszane będą pomysły na ulepszenia i nowe funkcje. Z tej grupy zostaną wybrane najaktywniejsze osoby, które będą mogły dalej współpracować z grupą produktową i testować nową wersję przeglądarki. Jednak nawet w pierwszej fazie Microsoft dopuści bardzo małą grupę uczestników. Ci, którzy się dostaną zostaną powiadomieniu w ciągu 2-3 tygodni.

Jak widać Microsoft czuje mocno oddech konkurencji. Nie tylko spieszy się ale też od samego początku chce zbierać opinie i sugestie. Okres beta potrwa jednak pewnie niewiele krócej niż w przypadku IE7. Czy w związku z tym Internet Explorer nadąży za Operą i Firefoksem?

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: