Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Załóż darmowe konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Vista ukończona!

Vista ukończona! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierJuż czas - napisał na blogu Jim Allchin. To samo na prywatnych grupach dyskusyjnych powtórzył jeden z członków zespołu, Paul Donnely. Po pięciu latach od wydania swojego poprzednika Windows Vista (nazwa kodowa Longhorn) osiąga status Release to Manufacturing (RTM) co oznacza, że prace nad nowym systemem Microsoft dobiegły końca. Wersja RTM, jak przystało na Windows NT 6.0 oznaczona numerem 6000, skompilowana 1 listopada 2006 roku będzie właśnie tą, która już wkrótce zagości na milionach komputerów na całym świecie.
Już 30 listopada w Nowym Jorku nastąpi oficjalna premiera nowego systemu dla klientów biznesowych, którzy uczestniczą w programie licencjonowania zbiorczego. 30 stycznia zaś Microsoft przeprowadzi premierę i udostępni nowy system dla pozostałych klientów - w postaci edycji pudełkowej i OEM.

Wewnętrzne prace nad nowym systemem rozpoczęły się jeszcze w 2001 roku przed premierą Windows XP. Pierwsze oficjalne wersje zostały wydane dla wąskiej grupy odbiorców - uczestników konferencji PDC czy WinHEC - pod koniec 2003 roku. Aktywny program beta trwał od sierpnia 2005, kiedy Longhorn zyskał swoją ostateczną nazwę. W maju 2006 Windows Vista został wydany publicznie - w sumie dla ponad pięciu milionów użytkowników na całym świecie. Było to największe jak do tej pory przedsięwzięcie tego typu w historii Microsoft.

W technicznym programie beta brało udział 30 tysięcy testerów ze 125 krajów, włączając testerów w lokalnych programach mini-beta skupiających się na zlokalizowanych wersjach Windows Vista - także wersji polskiej.

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie:

Sonda

Używasz antywirusa?

Tak - 74.8%
Nie - 9%
Czasami uruchamiam - 6.7%
Że co? Robię manicure i pedicure - 9.5%
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się