Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Polsat zwraca abonament za brak Eurosportu

Polsat zwraca abonament za brak Eurosportu - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gry onlineMamy dobrą wiadomość dla wszystkich klientów Cyfrowego Polsatu, którzy nie mogli przez kilkanaście dni października oglądać Eurosportu oraz Eurosportu2. Jeden z naszych czytelników uzyskał odszkodowanie od słonecznej platformy.
Kanały ze stajni Eurosport zostały oficjalnie włączone do oferty Cyfrowego Polsatu na początku października. Niestety nie wszyscy abonenci mieli do nich dostęp. Okazało się, że do odbioru nowych programów niezbędne były poprawki oprogramowania w dekoderach Thomsona, starszych wersjach Samsungów oraz Sagemów. Niestety napisanie nowego oprogramowania zajęło kilkanaście dni.

Czytelnik naszego magazynu złożył dwie reklamacje w BOK Cyfrowego Polsatu. Pierwsza została odrzucona. - Kanały Eurosport i Eurosport 2 są nowościami w naszej ofercie, które ze względu na uwarunkowania technologiczne były wprowadzane sukcesywnie dla użytkowników poszczególnych modeli dekoderów. Co ważne, zaproponowaliśmy je Państwu nie zmieniając ceny pakietów, nie pobieraliśmy też za nie żadnej dodatkowej opłaty, więc żądanie rekompensaty za możliwość późniejszego, niż inni abonenci, ich odbioru jest bezpodstawne - czytamy w odpowiedzi Cyfrowego Polsatu.

Okazało się jednak, że warto poczekać i jeszcze raz złożyć reklamację. Druga odpowiedź była korzystna dla abonenta. - Uprzejmie informujemy, że traktując Pana sytuację wyjątkowo, z uwagi na okres, w którym korzysta Pan z dekodera, Pańska reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Zgodnie z Pana prośbą, o obniżenie należności o 50 % za każdy dzień, kiedy nie mógł Pan korzystać z pełnej oferty programowej, na Pańskie konto abonamentowe została zwrócona kwota w wysokości 14,31 zł- czytamy w odpowiedzi BOK.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: