Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

GMail w komórkach

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
GMail w komórkach Google W swojej ofercie Google oferowało już dostęp do poczty GMail w telefonach komórkowych poprzez stronę WAP. Teraz firma Google poszła dalej i przygotowała aplikację w Javie, dzięki której jest to jeszcze wygodniejsze.
Dostęp do poczty przez przygotowaną aplikację jest szybszy, wiadomości są lepiej wyświetlane, a dodatkowo mamy możliwość przeglądania załączników (zdjęcia i pliki PDF) – są one automatycznie dopasowywane do wielości wyświetlacza. Mobilny klient nie wyświetla reklam, pozwala na przeszukiwanie poczty i konwersacji oraz synchronizację z wersją stacjonarną. Całość wygląda bardzo interesująco, jedyną przeszkodą mogą być ceny połączeń GPRS u naszych rodzimych operatorów.

Aby pobrać komórkowego klienta poczty GMail należy w telefonie wskazać adres gmail.com/app (aplikacja zajmuje 113kB). Na stronach Google dostępna jest także lista kompatybilnych urządzeń.

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: