Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Publiczna beta Total Commander 7.0

Publiczna beta Total Commander 7.0 - 5.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
total commander 7Christian Ghisler udostępnił do pobrania przedpremierową wersję beta 1, programu Total Commander 7.0.
Najbardziej widoczną zmianą 7. wersji jest odświeżony interfejs programu. Nowe są ikony menu, ikony folderów, plików czy napędów, a także ikona samego programu. Choć zmiana to na pozór drobna to efekt jest od razu widoczny - w poprzednich wersjach, aż "biły w oczy" przestarzałe ikony rodem z Windows 95. Inne nowości to m.in. możliwość ustalenia innego koloru tła w panelach dla linii parzystych i nieparzystych, opcja zapisywania w pliku .log wszystkich operacji wykonywanych na plikach, sortowanie plików kolejno według dwóch kolumn (np. najpierw według daty, a następnie według wielkości plików), autouzupełnianie ścieżki przy wpisywaniu komend, definiowanie własnych komend, bezpieczne połączenia FTP poprzez SSL/TLS (wymaga dodatkowej biblioteki), tworzenie archiwów ZIP o wielkości ponad 2 GB i wiele, wiele innych. Warto zaznaczyć, że choć jest to jeszcze wersja beta to program zawiera także interfejs w języku polskim.

Pełną listę nowości, a także plik do pobrania można znaleźć na forum programu. Zwracamy uwagę, że program jest na etapie beta testów i w związku z tym może zawierać błędy i pracować niestabilnie. Z tego też względu nie zalecamy użytkowania go w środowiskach produkcyjnych, a także nie publikujemy go na łamach działu Programy w vortalu.

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: