Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Brytyjczycy ściągają najwięcej

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Jak podają najnowsze badania rynkowe firmy M:Metrics, Brytyjczycy pobierają na swoje telefony najwięcej plików muzycznych na świecie.

Trzy procent abonentów na Wyspach wykorzystuje swoje komórki jako podstawowe narzędzie do odsłuchiwania muzyki w formacie MP3.
Drugie miejsce w rankingu zajęli Hiszpanie z wynikiem 2,8 procent, zaś trzecie Niemcy - 1,4 procent. Poza podium znaleźli się użytkownicy telefonów komórkowych ze Stanów Zjednoczonych oraz Francji, gdzie odsetek mobilnych melomanów wyniósł odpowiednio 0,7 i 0,6 procent.

Zdaniem analityków z firmy M:Metrics, podstawowym problemem w większości krajów jest bariera technologiczna, czyli niewystarczająca ilość urządzeń, które umożliwiają pobieranie i odsłuchiwanie plików MP3. Ich zdaniem sytuacja poprawia się, gdyż coraz częściej producenci wprowadzają do sprzedaży modele o zwiększonej pojemności oraz poprawionym interfejsie.

Raport M:Metrics prezentuje również ranking użytkowników, którzy pobierają zwykłe dzwonki. W tej materii prym wiodą Amerykanie z wynikiem 10,4 procent.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: