Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Niestandardowa promocja organizacji Euro 2012

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierW październiku AMS wspólnie z Eskadrą przeprowadził niestandardową kampanię promującą ideę organizacji Euro 2012 przez Polskę i Ukrainę.

W tysiącu wiatach na terenie całej Polski pojawiło się ponad milion zielonych karteczek post-it. Zachęcały one do popierania kandydatury Polski i Ukrainy jako organizatora Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Ta wyjątkowa jeśli chodzi o outdoor akcja ambientowa jest częścią szeroko zakrojonej kampanii uświadamiającej społeczeństwu ogromne pożytki cywilizacyjne, jakie może przynieść organizacja Mistrzostw UEFA w naszym kraju. W sprawie poparcia idei można zalogować się na stronie: www.e2012.org.

Budżet dotychczas prowadzonej kampanii we wszystkich mediach wynosi 4 miliony złotych, ale ze względu na przedłużenie terminu rozstrzygnięcia konkursu do kwietnia 2007, może wzrosnąć.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: