Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Akcja na rzecz poprawy jakości dzwonków

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczeniaOrganizacja Ringtone Society zamierza działać na rzecz poprawy jakości artystycznej dzwonków dla komórek. W ramach projektu uruchamiane są strony internetowe, z których można ściągnąć wartościowe melodyjki, nagrane przez profesjonalnych muzyków.

Pierwsza tego typu akcja odbyła się w Holandii i zakończyła sporym sukcesem. Organizatorzy poinformowali, że przyłączyło się od niej wielu artystów, a na stronie internetowej projektu wciąż pojawiają się nowe dzwonki.

Kolejna akcja przygotowana przez Ringtone Society rozpocznie się pojutrze się w Australii i potrwa do 28 października. Dzwonki będą prezentowane na odbywającym się w Melbourne festiwalu International Arts Festival. Ringtone Society działa również, ale na mniejszą skalę, w Belgii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Wielu ludzi jest zirytowanych niską jakością dzwonków. Komórkowe melodyjki to poważne medium, którego poziom artystyczny musi zostać podniesiony. A my przyczyniamy się do tego - powiedział Theo Andriessen, przedstawiciel Ringtone Society.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: