Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nie dla antywirusa Microsoft

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
dema gierPrezes firmy Symantec, John Thompson na konferencji ETRE w Barcelonie, zaapelował do przyszłych użytkowników Windows Vista, aby nie korzystali z wbudowanego w systemu oprogramowania antywirusowego.

Prezes Symanteca poradził przyszłym użytkownikom Windows Vista, aby nie korzystali z wbudowanego w system oprogramowania antywirusowego. Zapowiedź Microsoftu o zwiększeniu bezpieczeństwa swojego produktu rozsierdziła firmy Symantec oraz McAfee, które uważają takie działania za monopolistyczne. Koncern Kaspersky Lab jest zupełnie innego zdania twierdząc, że gigant z Redmond wcale nie blokuje dostępu do rdzenia nowego systemu.

Mało tego prezes Symanteca zapowiedział, że roczne dochody firmy ze sprzedaży produktów mają zwiększyć się dwukrotnie do 2010 roku Obecnie dochody firmy wynoszą 5 miliardów dol., zaś w ciągu 4 lat mają osiągnąć wartość 10 mld dol. Thompson przyznał również, że 10 procent zysków pochodzi z usług serwisowych, na które w najbliższej przyszłości będzie położony większy nacisk ze strony producenta. Polityka firmy przewiduje również zwiększenie bazy firm, działających dla marki Symantec poprzez przejmowanie kolejnych średnich przedsiębiorstw.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: