Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Adres e-mail, który będzie odzwierciedlał twoją osobowość

Adres e-mail, który będzie odzwierciedlał twoją osobowość - 4.0 out of 5 based on 10 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia
Jeśli macie dość nudnych adresów e-mail, bądź nie trafiliście akurat na ten, który chcieliście na Gmailu, Wirtualnej Polsce, czy w innych popularnych serwisach, możecie spróbować czegoś innego. Serwis Tunome pozwala bowiem stworzyć adres mailowy, w którym zawarta będzie cząstka ciebie. Na stronie podzielono domeny na kilkanaście kategorii. Dla siebie znajdą więc coś zarówno fani piłki nożnej, zwierząt, czy gier komputerowych, jak również ludzie prowadzący biznes. Internauci jednak najczęściej wybierają domeny kończące się na “luckymail” lub “wild4music”.

Stworzenie swojego własnego adresu e-mail jest dziecinnie proste i intuicyjne. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika i sprawdzić, czy jest dostępna. Jeśli jest po prostu ją rejestrujesz, a jeśli nie szukasz dalej. Jeśli więc zawsze chcieliście mieć ciekawy adres mailowy, możecie założyć go teraz także na Tunome.

źródło: Startups

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: