Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Sprawdź parametry swojego łącza

Sprawdź parametry swojego łącza - 3.9 out of 5 based on 64 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier
Z dostawcami usług Internetowych w naszym kraju bywa różnie - Internet jest drogi, prędkości nie są powalające, a w dodatku nie zawsze użytkownik może korzystać z usługi w takim zakresie jak mu to gwarantuje podpisana umowa. Są jednak różnego rodzaju narzędzia, które mogą pomóc w zweryfikowaniu, czy faktycznie są jakieś problemy z Internetem, czy może to tylko nasze subiektywne odczucia.

Usług pozwalających na sprawdzenie prędkości łącza jest wiele, jedne z nich prezentują dane prawdopodobnie bardzo zbliżone do prawdziwych, inne z kolei zupełnie odrealnione. Jednym z wiarygodnych “testów” łącza jest Speed.io, który pozwala na uzyskanie informacji o tym jak szybko możemy pobrać i wysłać dane, a także ilości połączeń na minutę, czy wartość “Ping”.

Z jakich tego typu “testów” łącz korzystacie najchętniej? Speedtest.net? Numion.com?

na podstawie: LifeHacker i vbeta.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: