Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Sam & Max - darmowy odcinek

Sam & Max - darmowy odcinek - 3.9 out of 5 based on 29 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gry do pobraniaPrzygody Sama & Maxa są znane każdemu fanowi gier przygodowych. Seria gier o przesympatycznej parze detektywów liczy już wiele lat. Dzięki niedawno wydanym kolejnym częściom seria znów przypomniała o sobie - zbiera bardzo dobre oceny od recenzentów. Dlaczego o tym piszę? Otóż Studio Telltale Games udostępniło za darmo do ściągnięcia 4 odcinek z 1 sezonu Sam & Maxa. Gra zajmuje jedyne 82 MB, więc nie ma co się zastanawiać - pobierać!
Jaką zagadkę tym razem rozwiążą Sam & Max? Oto krótkie streszczenie fabuły odcinka:
"Prezydent Stanów Zjednoczonych oszalał. Grupowe uściski są zakazane, a na pudding nałożono embargo... co następne, może ograniczenie posiadania broni?! Sam i Max jadą do Waszyngtonu, aby zająć się tym cwaniakiem, ale to nie pomoże, bo klimat polityczny tylko się pogorszy, a nowa moc powstanie...".

Plik można pobrać z poniższego adresu [należy wybrać wolny serwer, poczekać 10 sekund, a pobieranie rozpocznie się autoamtycznie]:
www.gamershell.com/download_21854.shtml

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: