Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Startuje oficjalna strona gry Lost

Startuje oficjalna strona gry Lost - 3.3 out of 5 based on 43 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gra lost
W trakcie odbywającego się w San Diego konwentu dla miłośników komiksów Comic-Con 2007 zaprezentowano trailer opartej na popularnym serialu telewizyjnym gry Lost The Video Game. Obecnie wydawca, firma Ubisoft, uruchomiła skromną stronę internetową wspomnianego tytułu, której zawartość sprowadza się w zasadzie do logo gry i wspomnianego filmiku. Możemy spodziewać się jednak, że z czasem zostanie ona uzupełniona o dalsze informacje.

Przypominamy, że w grze wcielimy się w rolę jednego z rozbitków z katastrofy lotu 815. Znajdziemy się na tajemniczej wyspie, której zagadki przyjdzie nam rozwiązać. Lost The Video Game powstaje w Ubisoft Montreal Studio. Przygotowywane są wersje na PC, X360 oraz PS3. Premiera gry przewidziana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Źródło: Gry-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: