Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Service Pack dla Windows Vista w 2008 roku

Service Pack dla Windows Vista w 2008 roku - 3.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gierWbrew dotychczasowym spekulacjom pierwszy dodatek Service Pack dla Windows Vista pojawi się najprawdopodobniej w roku 2008. Sam Microsoft jednakże oficjalnie niczego nie obiecywał, więc nie musi niczego "odkręcać".

Okazało się, że Google wymusiło zmianę we wbudowanym narzędziu wyszukiwania, gdyż, rzekomo, utrudnia ono korzystanie z rozwiązań alternatywnych. Przyczyniło się to znacznie do rozciągnięcia w czasie prac przygotowywania dodatku. Microsoft przystał na wprowadzenie żądanych modyfikacji w pierwszym dodatku Service Pack i zobowiązał się do tych zmian. Przy okazji firma wyjawiła, że pod koniec bieżącego roku planuje wydać wersję beta dodatku, co może wskazywać, że w tym roku wersja ostateczna już się nie pojawi. Stosowną deklarację można przeczytać na witrynie amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości.

Do tej pory utrzymywano, że dodatek pojawi się równolegle z premierą nowego systemu serwerowego Windows Server 2008.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: