Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Poseł Misztal chce sprzedać Euro 2012

Poseł Misztal chce sprzedać Euro 2012 - 3.2 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gry do pobrania za darmoŁódzki poseł Piotr Misztal wymyślił doskonałe rozwiazanie, w jaki sposób Polska może sporo zarobić na Euro 2012, nie inwestując w mistrzostwa ani złotówki. Pomysł jest prosty - wystarczy prawa do organizacji mistrzostw sprzedać krajom, które zapłacą za to najwięcej - pisze Express Ilustrowany.
Zdaniem posła Misztala, aby zarobić na Euro 2012 musimy sprzedać prawa do organizacji, głównie dlatego, iż nie mamy ani szans ani możliwości organizacji w Polsce mistrzostw Europy. W Polsce nie ma bowiem, ani materiałów budowlanych, ani rąk do pracy. Dlatego najlepszym rozwiązeniam jest umówienie się z innym krajem na wymianę handlową prawa do organizacji mistrzostw. - W ten sposób nie inwestując nic, możemy sporo zyskać - oświadczył poseł na konferencji prasowej.

Zainteresowane taką transakcją mogą być Chorwacja z Węgrami oraz Włochy - kraje które przegrały z Polską i Ukrainą w wyścigu do Euro 2012.

Poseł Misztal wysłał już w tej sprawie list do premiera Jarosława Kaczyńskiego.

Cena wywoławcza praw do Euro 2012 powinna - zdaniem posła - wynosić ok. miliard euro.

Piotr Misztal ma lekko ponad 40 lat, wykształcenie średnie zawodowe. Z zawodu, jak twierdzi, jest przedsiębiorcą. Jest jednym z bardziej majętnych polskich posłów. Obecnie jest niezrzeszony, chociaż startował z listy Samoobrony.

Pomysł posła Misztala zdaje się być na pierwszy rzut oka zabawny. Niestety, racjonalnie oceniając tryb pracy polskiego rządu, trzeba przyznać rację Misztalowi - na chwilę obecną nie mamy ani szans ani możliwości organizacji w Polsce mistrzostw Europy.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: