Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Microsoft radzi, jak podłączyć Neostradę pod Vistą

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe gry do pobraniaNie ma co ukrywać, że używanie systemu Windows Vista wciąż wiąże się z wieloma problemami z kompatybilnością z niektórymi aplikacjami czy sprzętem, choć im dalej od premiery tym liczba działających sterowników zwiększa się. Sporo problemów Vista mogła przysporzyć użytkownikom Neostrady, gdyż nie działa na niej aplikacja dostępowa z płyty CD, trudno też wyszukać odpowiednie sterowniki.
W odpowiedzi na te problemy w witrynie Microsoft przeznaczonej dla partnerów OEM w części dostępnej dla wszystkich internautów opublikowana została dość szczegółowa instrukcja instalacji Neostrady w systemie Windows Vista. Microsoft opisuje krok po kroku proces instalacji sterowników, ponadto podaje także linki do plików dla najpopularniejszych modemów: firm Thomson, Sagem (także wersji bezprzewodowej i Livebox) oraz modelu ZTE ZXDSL 852. Część sterowników dostępna jest także dla wersji 64-bitowych. Polecamy lekturę wszystkim, którzy mają problemy z konfiguracją Neostrady na Viście.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: