Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Zmiany w Google Maps

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
mp3 do pobraniaPodobnie jak w Live Maps Microsoftu, Google pozwala teraz na definiowanie własnych miejsc na mapie, do których możemy przypisać punkty, linie i obszary, a także szczegółowy opis. Tak przygotowany wpis możemy udostępnić dla innych użytkowników serwisu, dzięki czemu prawdopodobnie niedługo Google Maps będą pełne informacji od użytkowników. Nie wiemy, jak Google zamierza walczyć ze spamem i wandalizmem, ale idea wygląda bardzo ciekawie. Narzędzie MyMaps dostępne jest w postaci zakładki na lewym panelu serwisu.
Prócz tego, rozpoczęto prace nad integracją Google Maps z usługą Docs & Spreadsheets. Umożliwiono tworzenie arkuszy kalkulacyjnych powiązanych z określonymi lokalizacjami na mapach, ale służący do tego kreator nie jest jeszcze dopracowany.

Źródło: Google

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: