Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Komórki z Google

Komórki z Google - 2.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierLG Electronics rozpoczyna współpracę z firmą Google. W jej ramach serwisy Google zostaną zainstalowane w milionach telefonów komórkowych LG. Mobilni użytkownicy telefonii komórkowej będą mogli teraz bez problemu znaleźć interesujące ich informacje, miejsca, aktualizować blogi i zarządzać swoją pocztą nawet wtedy, gdy są w ciągłym ruchu. Począwszy od drugiego kwartału bieżącego roku wybrane modele telefonów LG z zainstalowanymi serwisami Google będą dostępne m.in. w Ameryce Północnej, Europie i Azji.
Takie urządzenia wzbogacą ofertę telefonii komórkowej - za pomocą jednego kliknięcia w ikonę “Aplikacje” użytkownicy będą mieć dostęp do wyszukiwarki Google. Dodatkowo, telefony LG z zainstalowanymi usługami Google będą wyposażone w:
- Mapy Google Maps przystosowane do telefonów komórkowych: aplikację pozwalającą użytkownikom na przeglądanie map i obrazów satelitarnych, znalezienie szukanych miejsc za pomocą dostarczanych wskazówek.
- Przystosowaną do telefonów komórkowych elektroniczna pocztę Gmail opartą na aplikacji Java, która zwiększa szybkość, wygodę i poprawia funkcjonalność telefonicznej poczty Gmail
- System blogowy Blogger Mobile: aplikacja pozwalająca na wgrywanie/pobieranie zdjęć i tekstu z telefonów komórkowych na bloga (www.blogger.com), zapaleni blogowicze mogą dzięki temu na bieżąco ulepszać swoje blogi

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: