Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Koniec obrażania w sieci

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierKoniec z obrażaniem polityków w Internecie. Po pornografii członkowie PiS-u wpadli na kolejny pomysł - walkę z internetowymi chuliganami obrzucającymi w sieci Lecha Kaczyńskiego oraz innych wysokich urzędników epitetami.
Na razie polski Internet jest jeszcze wolny. Każdy może wejść na dowolne forum, by wyrazić swoje zdanie, na przykład na temat wydarzeń dziejących się w naszym kraju, jakie serwują nam politycy. Ale wkrótce nawet to może być zakazane.

Jeden z członków PiS postanowił napisać list do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i zaproponował by ten zajął się "szokującymi informacjami dotyczącymi publicznego znieważania Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz innych wysokich urzędników państwowych", czytamy w Super Expressie.

Super Express podaje kilka przykładów na temat tego, że Internecie roi się od akcji mających na celu obrażanie polityków. W efekcie wpisując wulgaryzmy zaczynające się na "ch" i "k" internauta zamiast znaleźć słownik epitetów, ląduje na stronie prezydenta. Wpisując "debil" znajdujemy się na stronach wicepremiera Romana Giertycha i posła PiS - Tadeusza Cymańskiego. Wpisując słowo "idiota" znajdziemy się na stronie Kazimierza Marcinkiewicza.

"W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zwracam się z prośbą, aby Pan Minister, jako Prokurator Generalny, wszczął z urzędu postępowanie w tej bulwersującej sprawie" - pisze w liście do ministra Ziobry Tomasz Górski z PiS, który jednocześnie domaga się ukarania winnych.

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: