Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Mp3 - śmieszne wypowiedzi byłego prezydenta Lecha Wałęsy

Mp3 - śmieszne wypowiedzi byłego prezydenta Lecha Wałęsy - 5.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
soundDla "starszego" grona odwiedzających Portal24h.pl słynne publiczne potknięcia prezydenta Lecha Wałęsy nie są czymś obcym. Jednak młodsi wiekiem myślę, że chętnie zapoznają sie z tymi 14 kawałkami mp3, które specjalnie dla Was przygotowałem. Można je pobrać z działu MEGA HUMOR/MP3

Zapewne każdy z Was ma na swoim komputerze zainstalowany doskonały odtwarzacz plików dźwiękowych, jakim jest Winamp, jednak chciałbym Wam polecić konkurencyjny program. Jego nazwa to Foobar2000 i znajdziecie go w dziale Pobieralnia/Darmowe programy. Dlaczego Wam go polecam? Z lepszą jakością odtwarza muzykę, ma wiele przydatnych funkcji i nie "spowalnia" tak kompa jak Winamp. Niech Was po odpaleniu nie zrazi jego wygląd - mozna znaleźć do niego skórki!

Oczywiście pliki mp3 mogą pobierać tylko Zarejestrowani Użytkownicy !

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: