Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Robert W.

Robert W. - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)


Niejaki Robert W. (mam jego pełne dane i numer komórkowy ale nie podaje tutaj) 6 marca zapytał mnie czy chcę umieścić jego spolszczenie gry Call of Duty - napisał w emailu "Jak chcesz umieścić je na swojej stronie to daj mi znać". Odpowiedziałem twierdząco i przysłał mi swoje dzieło po czym później jego nowsze wersje. Umieściłem je u mnie i koło niego jego adres email.
 Dzisiaj o godz. 22.31 dostaje email z adresem jego strony www,wiaz,republika,pl (nic więcej). W tej samej minucie następny o treści "zobacz zasrańcu. Licznik jest na głównej str.". W następnej minucie (o 22.32) o treści "Jak mało to zrobię kilka stron poświęconych twojej osobie". Dalej w tej samej minucie następny "Zadzwonię do twojej szkoły! Za rozsyłanie wirusów grozi do kilku lat!" - wytłumaczę dlaczego Robert W. ma pretensje do mnie, że niby ja mu wysyłam wirusy (lub przychodzą one z mojego kompa). Otóż po tym jak zasugerowałem mu, że lepiej będzie nie podawać w pliku instalacyjnym swojego nazwiska tylko np. email zrobił to i ja również nie podałem, tylko napisałem jego email. Po internecie chodzą tzw. wyszukiwarki, które przeszukują strony w poszukiwaniu adresów email i wtedy na znalezione adresy przychodzą wirusy, robaki, reklamy itp. (mam po 30 dziennie emaili z wirusami). U mnie na kompie ostatni wirus był jakieś 5 lat temu po tym zdarzeniu mam antywirusa z najnowszą bazą - także wszelkie twierdzenia, że wysyłam wirusy są bezpodstawne! Jak ktoś jest na "topie" to wie również, że adres nadawcy takiego emaila z wirusem nie świadczy o prawdziwym nadawcy, ponieważ najnowsze "Robaki" (wirusy) preparują go (po więcej informacji odsyłam na http://www.mks.com.pl/ ).
 
 O 22.32 dostałem od niego 1 email o treści "Wycofaj moje spolszczenie z twojej zaszmaciałej strony!". Jest to 1 email z "prośbą" o wycofanie spolszczenia !!! A na swojej stronie napisał już o wiele wcześniej, że ja nie reaguje na prośby o wycofanie!!!
 Jak by było mało obelg w emailach wysyłanych do mnie Robert W. zrobił to na swojej stronie (dokładnie www,wiaz,republika,pl/call_of_duty,html Cytuje: "Jest to osoba niepoważna i bardzo groźna dla wszystkich,
 którzy korzystają z internetu.
" (zdjęcie tej strony jest tutaj)
 Ja zostawię to bez komentarza...
  
 Spolszczenia narazie nie usunę (teraz już usunięte), gdyż autor napisał na swojej stronie, że jak tylko to zrobię to ON usunie swój komentarz (ten) na temat mojej osoby (a ja tego nie chce, gdyż pokazuje on jakim człowiekiem jest Robert W.)
 
 Chcesz to skomentować? Zrób to TUTAJ

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: