Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Sonda - czym słuchać muzyki?

Sonda - czym słuchać muzyki? - 3.7 out of 5 based on 17 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Zapraszamy do oddawania głosów w nowej sondzie dotyczącej najlepszego wg Was odtwarzacza do słuchania muzyki. Postarajcie się jednak przetestować każdy z nich, a dopiero potem oddać głos.

AIMP PL
AIMPProgramowy odtwarzacz muzyczny, stanowiący z zamyśle autorów alternatywę dla Winampa. Aplikacja posiada podstawowe funkcje związane z komponowaniem i edycją list odtwarzania, edytowania metadanych oraz kopiowania płyt CD-Audio na dysk komputera. Fani efektów wizualnych mogą zamieniać wyświetlacz alfanumeryczny na inne wizualizacje dźwięków, które mają charakter wyłącznie ozdobny. Program pozwala słuchać także stacji radiowych oraz zapisywać audycje w formacie MP3 lub WAV. Wygodne skróty klawiaturowe, polski interfejs, biblioteka multimediów sprawiają, że jest to całkiem wydajny kombajn muzyczny. Dodatkowo użytkownik może skorzystać z ripera lub konwertera muzyki.
Pobierz: AIMP PL (pobrań: 978)

Winamp PL
WinampJeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych dla systemów Windows. Pomimo ekspansji innych odtwarzaczy multimedialnych, nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych programów dla systemu Windows. Wielu użytkowników po prostu nie wyobraża sobie muzyki w formacie MP3 bez tej aplikacji. Winamp obsługuje większość dostępnych formatów plików multimedialnych (w tym MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI, AVI, ASF, MPEG i inne) oraz internetowe stacje radiowe i wideo. Jest również wyposażony w polski interfejs.
Pobierz: Winamp Full 5 PL (pobrań: 6689)

Foobar2000
Foobar2000Foobar jest to aplikacja autorstwa Piotra Pawłowskiego (współtwórcy Winamp'a), który zrezygnował ze współpracy z NullSoftem. W przeciwieństwie do wielu "pamięciożernych" programów, foobar2000 został stworzony pod kątem najwyższej jakości dźwięku (użytkownik współpracuje z programem poprzez skromny i prosty interfejs graficzny lub konsolę tekstową). Jakość odtwarzanego dźwięku w porównaniu choćby z Winampem, jest nieporównywalnie wyższa.
Pobierz: Foobar2000 (pobrań: 1300)

Najnowsze wersje przedstawionych programów można pobrać z działu: Pobieralnia arrow Darmowe Programy arrow Muzyka

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.



Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: