Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Koniec z rokiem 2008!

Koniec z rokiem 2008! - 4.6 out of 5 based on 23 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Hucznej imprezki !!!Chciałbym Wam życzyć w nowym 2009 roku 500 nowych spolszczeń do gier, wysokich transferów, samych ciekawych postów na forum oraz wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym, a sobie życzę aby zostały zrealizowane przynajmniej podstawowe plany rozwojowe serwisu.

Jaki był dla Ciebie rok 2008? Wyraź pogląd w nowej sondzie, która będzie trwała tylko do 3 stycznia - spiesz się! (pozostałe sondy chwilowo zostały zawieszone).

W sylwestrową noc tuż przed godz 1.00 zostanie dodana 1 sekunda, więc godzina będzie trwała 61 sek. Jest to związane z ruchem obrotowym Ziemi. Jak zagospodarować tyle dodatkowego czasu? ;) Ja planuję uśmiechnąć się do kogoś dłużej? A Wy co planujecie robić przez dodatkową sekundę? (napiszcie w komentarzach!)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: