Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Apple podbije polski rynek?

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlocka Jak informuje Gazeta Prawna, koncern Apple w lutym otworzy polski oddział. Ruch ten jest związany ze strategią firmy Apple, która zamierza poważnie wzmocnić ekspansję na naszym rynku. Poziom sprzedaży komputerów Apple w 2006 roku w Polsce osiągnął 16 tys. sztuk, zaowocowało to docenieniem potencjału naszego rynku. Efektem tego będzie pojawienie się w kwietniu w pełni spolszczonej wersji systemu Mac OS X 10.5. Niewątpliwie wprowadzenie w pełni zlokalizowanego systemu oraz szersza obecność Apple w Polsce może walnie przyczynić się do popularyzacji Mac OS wśród Polaków
Więcej informacji na temat polityki Apple na polskim rynku przeczytać można w artykule Apple: Polska jest dla nas atrakcyjnym rynkiem zamieszczonym w Gazecie Prawnej.

Źródło: Gazeta Prawna

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: