Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Windows Vista Ultimate Extras ujawnione na CES

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierPodczas konferencji Consumer Electronics Show w Las Vegas Microsoft ujawnił, dlaczego warto będzie wydać 399 dolarów i zakupić najbogatszą wersję nowego systemu Windows Vista - Ultimate. Jednym z powodów ma być unikalny jak dotąd program Ultimate Extras, który zakłada regularne dostarczanie szeregu oficjalnych dodatków i wtyczek do systemu Windows dostępnych dla legalnych użytkowników najdroższej edycji Visty.
Windows Ultimate Extras to akcja, która niedawno weszła w fazę beta - grono testerów wybranych spośród członków technicznego programu beta Visty już niedługo będzie mogło sprawdzić, jak program wygląda od środka. Podczas konferencji CES Microsoft pokazał tylko dwa dodatki - pierwszy, dostępny od jakiegoś czasu publicznie w ramach Microsoft Research program GroupShot do scalania fragmentów kilku fotografii oraz DreamScene, dodatek pozwalający na wyświetlenie filmu jako tła pulpitu w ramach kompozycji Aero Glass. Ultimate Extras jest nowością dla systemów Windows i jeśli Microsoft dotrzyma obietnicy regularności, a co najważniejsze - jeśli uda mu się sprawić, że dodatki będą ciekawe i przydatne, to jest spora szansa, że program okaże się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze paczki do pobrania pojawią się już 30 stycznia w ramach Windows Update. Trudno powiedzieć, z jakim poślizgiem będą pojawiały się w przyszłości polskie wersje dodatków.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: