Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Korekta zapowiedzi styczniowych biuletynów

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
cracki do gierW czwartek Microsoft jak zwykle opublikował zapowiedź nadchodzących biuletynów zabezpieczeń, z której wynikało, że w najbliższy wtorek wydanych zostanie osiem poprawek. Dzisiaj Microsoft postanowił zmienić plany i skorygował tę informację. W związku z tym 9 stycznia korporacja wyda tylko cztery biuletyny zabezpieczeń - trzy dla Office i jeden dla Windows. Ich najwyższy poziom ważności to Krytyczny.
W czwartek Microsoft jak zwykle opublikował zapowiedź nadchodzących biuletynów zabezpieczeń, z której wynikało, że w najbliższy wtorek wydanych zostanie osiem poprawek. Dzisiaj Microsoft postanowił zmienić plany i skorygował tę informację. W związku z tym 9 stycznia korporacja wyda tylko cztery biuletyny zabezpieczeń - trzy dla Office i jeden dla Windows. Ich najwyższy poziom ważności to Krytyczny. Prawdopodobnie w trakcie analizy poszczególnych luk eksperci Microsoft doszli do wniosku, że należy wstrzymać się z wydaniem poprawek i poddać je bardziej gruntownym testom. Opublikowanie wadliwego lub niekompletnego biuletynu mogłoby bowiem narazić użytkowników na poważne niebezpieczeństwo - informacje z biuletynów są często wykorzystywane do planowania ataków.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: