Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Neostrada przyśpieszy (za darmo) !

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierOd poniedziałku, 8 stycznia Telekomunikacja Polska zacznie bezpłatnie zwiększać szybkość przesyłu danych abonentom usługi Neostrada. W niektórych przypadkach zwiększenie może być nawet 8-krotne.
Promocja dotyczy wszystkich abonentów, którzy na dzień 7 stycznia będą mieli aktywne umowy na czas określony, do których rozwiązania pozostało nie mniej niż 14 dni. Dotychczasowi użytkownicy Neostrady w opcjach 128, 256, 320, 512 i 640 kbps będą mieli zwiększoną przepustowość do 1024 kbps, użytkownicy opcji 1024 kbps do 2048 kbps, a opcji 2048 kbps do 6144 kbps. Prędkość Neostrady 6144 kbps nie zostanie zwiększona. Proces zwiększania prędkości rozpocznie się 8 stycznia i potrwa do 8 kwietnia. Akcją zostaną objęci w pierwszej kolejności użytkownicy, którym do zakończenia umowy terminowej zostało co najmniej 14 dni. W następnych cyklach obejmie pozostałych klientów z priorytetem określonym przez datę zakończenia umowy terminowej - im krótszy czas do końca umowy, tym wyższa pozycja w kolejce. Zwiększenie prędkości będzie następować automatycznie i nie jest związane z żadnymi dodatkowymi opłatami, nie będzie też potrzeby podpisywania żadnych aneksów do umów. Warto też pokreślić, że prędkość będzie zwiększna tylko do końca obowiązującej umowy terminowej, a limity przesyłu danych nie zostaną zwiększone (każdego użytkownika będzie obowiązywać dotychczasowy limit właściwy dla prędkości jaką miał wykupioną, a nie zwiększoną). Zwiększanie prędkości nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów Neostrada plus, program „Edukacja z Internetem”, Neostrada tp opcja 6144, Multipakiet tp, Neostrada tp na godziny.

Źródło: TP S.A.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: