Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Microsoft zbiera pomysły na nową wersję Windows

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlockaJakiś czas temu testerzy uczestniczący w technicznym programie beta systemu Windows Vista mogli zgłosić swoje zainteresowanie uczestnictwem w programie zbierania opinii, sugestii i komentarzy z myślą o przyszłej wersji Windows - czyli następcy Windows Vista. Microsoft rozesłał właśnie zaproszenia dla przyjętych do tego unikalnego programu. Za pośrednictwem witryny Connect mogą oni zgłaszać swoje pomysły, a także komentować i głosować nad pomysłami innych.
Microsoft zapowiada, że bardzo liczy na sugestie użytkowników - nigdy wcześniej nie mieli oni szansy w tak bezpośredni sposób zgłaszać propozycji, które mają realną szansę być uwzględnione w przyszłym wydaniu Windows. Korporacja obiecała, że nadesłanymi zgłoszeniami zajmie się na poważnie - zwłaszcza tymi najbardziej popularnymi. W pewnej bliżej nieokreślonej jeszcze perspektywie program ma zostać otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Tymczasem w ciągu zaledwie kilku dni aktywności uczestnicy nadesłali już kilkaset propozycji...

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: