Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Znaleziono sposób na obejście aktywacji Visty

Znaleziono sposób na obejście aktywacji Visty - 3.8 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
cracki do programówZnaleziono sposób na obejście aktywacji Windows Vista przy wykorzystaniu podstawionego serwera aktywacyjnego.

Wprowadzona w Windows XP aktywacja nie była zbyt uciążliwa dla użytkowników domowych. Ponieważ jednak mogła być znacznym utrudnieniem dla firm instalujących Windows na setkach komputerów wymyślono klucze, które usuwały konieczność aktywacji.
Nastąpił jednak ich szybki wyciek do Internetu i powszechne stało się instalowanie pirackich kopii XP z ich użyciem. W Viście Microsoft postanowił temu zaradzić i wymyślił możliwość stawiania lokalnych serwerów aktywacyjnych w firmach. Technologia ta otrzymała nazwę Volume Activation 2.0. Jak się jednak można było spodziewać nie mogło upłynąć dużo czasu zanim ktoś nie postawi pirackiego serwera aktywacyjnego. W Internecie można znaleźć odpowiednie pliki, które pozwalają stworzyć taki serwer, a także odpowiednio przygotowaną wersję Windows Vista Business, która zaktywuje się korzystając z tego serwera. Korzystanie z serwera jest potrzebne co 180 dni, gdy Vista próbuje się zreaktywować.

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: